Adam Pietrzak

Owner

Letnia sesja

Moje ulubione kolory

Mamy sierpień, lato w pełni. To doskonały moment na to, aby uwiecznić na fotografiach wszystkie wspaniale chwile w ciekawych plenerach. Jeżeli chcielibyście mieć cudowną pamiątkę bądź sprawić komuś niepowtarzalny prezent w postaci Vouchera to serdecznie zapraszam do kontaktu. 

Wspólnie wybierzemy przestrzeń, w której będziecie czuli się najbadziej komfortowo, a ze swojej strony gwarantuje Ci, że zdjęcia, które do Ciebie trafią będą starannie wyselekcjonowane. 

Przygotowałem trzy pakiety, które będą w stanie zadowolić każdego. To nie wszystko, ponieważ mam coś ekstra! Do każdej dużej sesji, istnieje możliwość stworzenia albumu lub obrazu na płótnie. 

Zdjęcia w wersji cyfrowej otrzymujesz w dwóch rozmiarach: dużym – pozwalającym na wykonanie dowolnych powiększeń oraz sporo mniejszym – idealnym do przesłania mejlem bądź publikacji w mediach społecznościowych. Wraz z obrobionymi zdjęciami przekazuje Ci licencję na ich wykorzystanie na wszelkich polach eksploatacji. Oznacza to, że, nie musisz pytać mnie  o zgodę, jeśli chcesz je gdzieś opublikować.